הזמינו את הספר

Fall In Love with the Problem, Not the Solution

התאהב בבעיה, לא בפתרון – ספר הדרכה ליזמים

אני יזם, מנטור ומורה. התשוקה שלי לשינוי הובילה אותי להקים שני יוניקורנים: Waze, האפליקציה הגדולה בעולם לניווט ותחבורה, ו- Moovit האפליקציה המובילה בעולם לתחבורה ציבורית שלמייסדיה הצטרפתי מהיום הראשון להגיית הרעיון להקמתה. החברות שהקמתי נמכרו כל אחת ביותר ממיליארד דולר לענקיות הטכנולוגיה גוגל ואינטל.

מתוך מחויבות להפצת החשיבה היזמית, החלטתי לעשות את הצעד הבא ולכתוב את הספר Fall In Love with the Problem, Not the Solution, ספר הדרכה ליזמים, או לאלה החיים ועובדים בעולם היזמי בכל תחום שהוא.

בספר זה אני שואף לעזור ליזמים אחרים, למייסדי חברות, למנהלים ומנכ”לים וגם לעובדים בכל הדרגים. כל אלו יוכלו להפיק ערך מההתנסויות שלי, ללמוד מההצלחות וגם מהכישלונות, ולגלות תובנות וטיפים שיוכלו לשמש אותם בעבודתם.

לאורך הספר אני חושף את האמת העירומה מאחורי מה שנתפס כעולם הזוהר של הסטארטאפים, ואת הדרך המאתגרת שעובר כל יזם ומייסד. אני משתף במפת דרכים המתארת צעד אחר צעד את השיטה שלי לעשות את זה נכון, בתקווה שהקוראים שלי ייעזרו בתובנות וב -Startips, הטיפים שלי שנועדו להנחות את דרכם ולהגדיל את סיכוייהם להצליח.

הספר גם מספק הצצה לימים הראשונים של הקמת  Waze ו- Moovit, ומאוחר יותר את מכירתן, וחושף את הנוסחה שהניעה את החברות הללו להצליח בתחרות מול ענקיות טכנולוגיה בינלאומיות

בספרי, Fall In Love with the Problem, Not the Solution, אני מציע מנטורינג בצורת ספר שמטרתו להעצים אתכם לבנות עסק מצליח באמצעות זיהוי בעיות ושיבוש של שווקים מקובעים 

כתבתי את הספר במחשבה על כמה קהלים מרכזיים שיוכלו להפיק ממנו ערך: יזמים ומייסדי סטארטאפים; מנכ”לים; הנהלות של חברות – בכל גודל; מקצוענים בתחום הטכנולוגיה; אנשי אסטרטגיה; מפתחי מוצר ומנהלי שיווק, וכל עובד בסטארטאפ, באשר הוא. בעקרון, הספר מיועד לכל מי שרוצה להפוך רעיון למציאות.

"אזהרת ספוילר: הספר הזה ישנה את חייך ויהפוך ל'תנ"ך' עבורך אם את או אתה יזמים"

- סטיב ווזניאק, מייסד שותף, אפל

בספר תוכלו לעקוב אחר התובנות והטיפים שלי בנושאים הבאים

לפטר
ולגייס

לגייס
כסף

להבין
את המשתמשים

להגיע להתאמה
מוצרית מושלמת

צמיחה מואצת

לצאת לעולם

מודל עיסקי

אקזיט

הזמינו את הספר

להזמנות מחוץ לארה"ב

הזמינו פה

להזמנות קבוצתיות
אנא מלאו את פרטיכם פה או שלחו אימייל ל: fallinlove@urilevine.com

הצטרפו לניוזלטר שלי ותיהנו מטיפים ותובנות שלי בתחום היזמות

להזמנות של מעל ל-10 ספרים, אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם

For orders of over 10 books, fill out the form and we'll get back to you as soon as possible